Reklamácie 2024

REKLAMÁCIE (365-DŇOVÁ SLUŽBA) - RIEŠENIE PRE PODNIKATEĽOV

Od 1.7.2024 začal platiť nový predpis – ide o schválený Zákon č. 108/2024 o ochrane spotrebiteľa, kde je potrebné mať aktualizované dokumenty a poznať nové postupy. Máte priveľa reklamácii? 

 

Zdá sa, že sa vám hromadia reklamácie a máte pocit, že zákazníci sa pokúšajú zneužiť systém a zastrašovať vás kontrolami? Hľadáte pomoc a podporu, ako sa s týmto problémom vysporiadať?

 

Predstavujeme vám našu komplexnú službu, ktorá vám pomôže zvládnuť reklamačné konanie ako profesionál! S našou pomocou budete môcť čeliť tejto výzve s pokojom a istotou.

 

Ako to funguje? Po objednaní našej služby sa s vami spojíme a spoločne prejdeme celým procesom riešenia reklamácie krok za krokom. Poskytneme vám podrobný manuál plný jasných pokynov, ako postupovať pri uplatnení reklamácie zo strany zákazníka. Navyše, obdržíte od nás všetky potrebné dokumenty pre evidenciu a vybavenie reklamácií podľa platného zákona o ochrane spotrebiteľa. 

V prípade kontroly zo strany Slovenskej obchodnej inšpekcie budete mať k dispozícii všetky požadované dokumenty, čím sa vyhnete pokutám za chýbajúce „papiere“. Naučíme vás, ako a kedy môžete reklamácie zamietnuť a ako sa chrániť pred neoprávnenými nárokmi.


Naša služba je určená pre podnikateľov, ktorí chcú mať istotu v riešení reklamácií a zlepšiť svoje postavenie voči zákazníkom. Nechajte nás vám pomôcť a ušetrite čas, energiu a nervy pri riešení týchto problémov.

Reklamačný manuál na stiahnutie
Reklamačný protokol na stiahnutie
Objednajte si našu 365-dňovú službu ešte dnes a získajte know-how, ktoré vám umožní zvládnuť reklamačné konanie s chladnou hlavou! Spoznajte tajomstvo úspechu v riešení reklamácií a staňte sa majstrom v tejto oblasti!
Predbežný cenník

Platba v celku

500€

Platba na 2 časti

2x 300€

Platba na 3 časti

3x 220€

Online podpora